czwartek, 30 kwietnia 2020

Rozpoczęcie sezonu windsurfingowego 1.05.2020.


Kochani, już oficjalnie możemy powiedzieć, że zaczynamy sezon od 1.05.

Bardzo się cieszymy, mamy nadzieję, że Wy też nie mogliście się już doczekać.

Windsurfing oraz SUPy, jako sporty indywidualne, są już po 20.04.2020 możliwe do bezpiecznego i legalnego uprawiania. Już od najbliższego piątku 1.05, będziecie mogli zarówno indywidualnie wypożyczyć sprzęt, jak i umówić się na indywidualną lekcję z instruktorem, czy zostawić sprzęt w przechowalni.
W celu umówienia się na lekcję, prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny (511 28 28 29), by ustalić godzinę szkolenia. Obowiązywać będą ograniczenia ilości osób, przebywających na terenie szkółki, przez co obsługa klientów z pewnością będzie trwała trochę dłużej. Prosimy zatem Was o cierpliwość.

U nas możecie czuć się bezpieczni, wypożyczany przez nas sprzęt, jest przed każdym wypożyczeniem dezynfekowany, a na terenie szkółki znajdziecie miejsca, gdzie możecie również zdezynfekować ręce.

Gminny Kompleks Rekreacyjno-Wypoczynkowy, na terenie którego znajduje się nasza szkółka, będzie otwierany etapami. Windsurfing jest w fazie pierwszej, która już trwa, zatem pomimo zamknięcia ośrodka, na bramie należy poinformować ochronę, że udajecie się na windsurfing do LSURFu, wówczas można wjechać na teren. W obecnej chwili cała infrastruktura portu jest jeszcze nieczynna (nie działa zatem port wraz ze slipem, tawerna, siłownia zewnętrzna, plac zabaw, skatepark i sanitariaty). Ograniczenia są oczywiście przejściowe i etapami będą otwierane. Drugi etap planowany jest już na 4.05.

Jeżeli udając się na wodę, chcecie zostawić u nas swoje rzeczy, możecie skorzystać z szafek, jednakże wszystkie rzeczy muszą przed włożeniem do szafki zostać włożone do worka foliowego i w nim zawiązane. Każdy użytkownik musi również posiadać własną kłódkę, by rzeczy móc w szafce zostawić.

Uprzejmie prosimy, aby wszyscy nasi klienci oraz użytkownicy terenu stosowali się do poleceń obsługi. Na terenie ogólnodostępnym niezmiennie obowiązuje konieczność zakrywania ust i nosa, o co bezwzględnie prosimy. Najlepiej sprawdzają się do tego chustki lub kominy, które po wyjściu na wodę można z twarzy ściągnąć, gdyż wypływając na jezioro, opuszczamy już teren ogólnodostępny. Obowiązuje również zakaz grupowania się oraz konieczność zachowania bezpiecznej odległości od innych osób (min. 2m). Prosimy, aby przez ten okres przejściowy przyjeżdżały do nas tylko osoby, które bezpośrednio korzystają z naszych usług. Osoby towarzyszące na razie prosimy o pozostanie w domach, lub zachęcamy do wybrania się na spacer do okolicznych, pięknych lasów. Dajmy na razie szansę osobom, dla których windsurfing i supy są odskocznią od problemów i szansą na poprawienie kondycji psychicznej, na bezpieczne skorzystanie z tej formy indywidualnej rekreacji. Gdy tylko kolejne ograniczenia będą znoszone przez rząd, wówczas wrócimy do normalności i do wspólnego spędzania wolnego czasu z przyjaciółmi, czy rodziną na terenie naszego pięknego ośrodka. A to już całkiem niedługo...


Pozdrawiamy serdecznie i do zobaczenia
Ania i LSURF Team


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza