czwartek, 22 czerwca 2017

Poznajcie LSURF Team

Przyjeżdżając do nas, fajnie wiedzieć kto jest kim. Zatem po krótce przedstawię ekipę LSURF w sezonie 2017:

Stefan
Właściciel szkoły LSURF. Oddany swojej pasji od ponad 10 lat promuje windsurfing nad Jeziorem Zegrzyńskim i nie tylko. Założyciel firmy produkującej deski PULS Boards. Jakby czas mu pozwolił, każdą wolną chwilę spędziłby pływając wave w Polsce lub za granicą

LSURF Team Stefan


Ania 
Odpowiedzialna za wszystkie sprawy formalne w naszej szkółce. Jak mocno wieje, pobija rekordy prędkości w wychodzeniu na wodę. Uwielbia pływanie po falach.

LSURF Team Ania


Agata
 W tygodniu instruktorka windsurfingu, w weekendy przeistacza się w zarządcę szkółkowej recepcji. Uśmiechnięta, radosna studentka, wprowadzająca mega surferski klimat do naszej recepcji. Agata jest byłą zawodniczką Kadry Narodowej w snowboardzie oraz na żaglach, w klasie 420.
W wolnych chwilach jeździ na longboardzie, deskorolce, wake'u, desce surfingowej itd...


LSURF Team Agata


Filip
Student architektury. Potrafi dotrzeć do każdego i obudzić w nim chęć do pływania na desce. Nie ważne, ile ten ktoś ma lat. Filip prężnie działa również w firmie PULS Boards.

LSURF Team Filip


Olek
Student Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Ma bardzo dobry kontakt z młodszymi kursantami, ale starsi też go chwalą. Olek jest odpowiedzialny za całoroczną sekcję windsurfingu LSURF Club, jest też wychowawcą na naszych Półkoloniach.

LSURF Team Olek


Piotrek
Student Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Określa się sam jako deskowego zajawkowicza. Spokojny i opanowany instruktor. Polubią go młodsi, jak i starsi kursanci. Jego drugą deską jest Skim board. Piotrek jest wychowawcą na naszych Półkoloniach, spotkacie go również na zajęciach LSURF Club.

LSURF Team Piotrek


Jola
Zawsze gotowa do pomocy i uśmiechnięta Kierowniczka naszych Półkolonii. W każdej sytuacji Półkoloniści mogą liczyć na jej wsparcie.

LSURF Team Jola


Konrad
Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego, którego spotkacie na lekcjach w weekendy. Poza windsurfingiem Konrad zajmuje się zawodowo ogarnianiem silników zaburtowych

LSURF Team Konrad


Ula
W tygodniu Ule spotkacie na recepcji, natomiast w weekendy jest to najskuteczniejsza Boswoman, jaką kiedykolwiek i gdziekolwiek spotkacie.
Prywatnie Ula jest hardcorowa: w zimę uprawia boardercross, a latem śmiga na BMXie.

LSURF Team Ula


Kuba
Instruktor windsurfingu PSW. Kuba nauczy Was nie tylko podstaw windsurfingu, ale również przeprowadzi trening regatowy: taktykę, szybkie sztagi, skuteczne pompowanie itp.

LSURF Team Kuba


Bartek
Student Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Bartek poprowadzi lekcję nawet 
w języku hiszpańskim.

LSURF Team Bartek


Karolina
Instruktorka PSW. 
Karolina oprócz windsurfingu robi dużo różnych dziwnych rzeczy :)

LSURF Team Karolina

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza